Mobil Sohbet Odaları kaliteli Chat ortamı Sitemize Hoşgeldiniz mobil Sohbet

Kaliteli Chat Ortamı

Kaliteli Chat Ortamı

     26-10-18     Sohbet     Kaliteli Chat Ortamı     1579 Defa Okundu

kaliteli Chat Ortamı

– Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizleride burada bekliyoruz kaliteli chat Ortamı olan sitemize,
Türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla Ücretsiz Sohbet Etmek istermisiniz? O zaman tam yerindesiniz.

kaliteli Chat

Bir sohbet ki; insanları yazışırken mutlu eden, Bir sohbet ki; huzur olduğu için bitmesini istenmeyen
Bir sohbet ki; samimiyetin insanlara kattığı değerle, birbirlerine bağlayan.. Evet bizler birbirlerine bağli ve candan olan bir ortam da bulunuyoruz. İstiyoruz ki sizlerde gelin bize katılın , bizim bu ortamımızı görerek kalacağınız mutlu olacağınızdan eminiz (:
Mesela;

kaliteli Chat Ortamı

Tanışmayla başlayan ve zamanla, paylaşımla, birliktelikle her türlü sonuca açık olabilen bu durum sonunda, birbirine güvenen arkadaşlıklar, tutkuyla sevilen bir eş adayı, bitmeyen dostluklar olabildiği gibi yanılgılar hüsranlar da olmuyor mu? Elbette oluyor.. peki karsimizdakine verdiğimiz bir değer var bu değeri onlara neden veririz?
Çünkü onun bu değeri hak ettiğine inandığımız için, Peki sizce hata mi yapmiş olursunuz? Bunun cevabını yorumlarinizda bekliyoruz veyahut kanalımıza buyrun sohbet odamızda bu konu hakkında herkesin fikrini alın ben kendi cevabımi vermek istiyorum. Dilerseniz sohbet odamiz dada bu konuyu ele alabiliriz.

Seviyeli Sohbet ortamı

Bu olağan durum Deger verdiğiniz kişiye göre değişir. Aldığı değere olumlu karşılık veren hem sizi mutlu eder hem de kendi mutlu olur;
Yada tam aksine verdiğiniz değeri anlamayanda olabilir ve size nankörlük, vefasızlık yapmış olur, o kişiye göre siz haddi aşmış olursunuz, sonuç olarak o kırılır hakli olduğunu düşündüğü için. daha doğrusu size sebepsiz soğukluk yapılır yani onu kırmış gibi olurusunuz, ve burada asıl etkilenen siz olursunuz çünkü haklıyken birden haksız duruma düşmüş olursunuz buda çok kötü bir durum,Bu kişi verdiğiniz değeri kaldıramayacaksa, bırakmalıyız zorlamamaliyız ve ona kendi değerini vermeliyiz. yani onu kendi değeriyle bırakmalıyız…

Zoraki

Yada biz yine aklen hareket ederek bir kişiye hak ettiği kadar değer vermeliyiz. Ne az, ne çok, öyle güzel bir denge kurulacak ki, bunun sonucu ne olacak biliyor musunuz? yanılgılar az olacak ki iç yanmasi çabuk durulsun ama bu o anda kimseye olanaklı görülmez Duygusal yaklaşıp karşınızdakine haddinden fazla değer veriyorsanız, Sohbet odaları Buda ileride haddinden fazla kırılacaksınız anlamına geliyor
Benim tezim yinede insanlik icin değer, sevmek içinde aşk içinde herşeye değer,
Hernekadar değmez gibi görünsede kendine değer veriyormuş gibi vereceksin o değeri, eğer karşınızdaki siz gibi değilse zaten anlamayacaktır ona verdiğiniz değeri, işte ip asıl burada kopuyor..
Kendimiz gibisini bulabilirmiyiz yada kendimiz nekadar değerliyiz falan filan işte ve sizleride burada görmekten mutluluk duyarız. Sohbet Odaları Sitemize sizleride bekliyoruz arkadaşlar.

ALLAHA Emanet OLUN.

Bu makalede özellikle Hifam’a Çok Teşekkürlerini sunuyorum kendi duygularını anlattıgı için..

kaliteli chat ortamı

kaliteli chat ortamı

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zoraki.Net

Sitemiz Sizler için Kurulmuştur tamamen sizler için bedava sohbet sitesidir ve hep böyle kalıcaktır sizleride aile yerimize bekliyoruz arkadaşlar.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2018 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: By AkMaN
Seviyeli Sohbet
  • Sohbet
  • Kaliteli Sohbet
  • Sitemap
  • chat | turksohbet | chat odalari | gevezetrsohbet